Сервис для аккумулятора в Киеве: диагностика, проверка, зарядка, восстановление. Бесплатная доставка
    Oil-Ok на Facebook     Oil-Ok на Instagram      
Багажник знаний    Контакты Доставка и оплата
Oil-Ok на Facebook     Oil-Ok на Instagram      
Багажник знаний
инфо
  
корзина
Недорогие АКБ |  40-54 Ач |  55-70 Ач |  70-90 Ач |  90-110 Ач |  Грузовые |  AGM гелевые |  Мотоциклетные  |  Лодочные

Угода про конфіденційність та захист персональних даних

Компанія «Oil-Ok» (Далі - Компанія) з усією серйозністю ставиться до дотримання права кожного Споживача  (далі - Клієнт) нашого інтернет-ресурсу на конфіденційність щодо персональних даних і вживає заходів щодо захисту будь-якої інформації, наданої нам в режимі «онлайн ». Просимо Вас ознайомитися з вмістом цієї Угоди про конфіденційність та захист персональних даних (далі - Угода).

Якщо під час відвідування сайту Ви приймаєте рішення зареєструватися або надати персональні дані при оформленні замовлення, Ви тим самим даєте свою згоду на використання зазначеної інформації Компанією відповідно до умов цієї Угоди. Інформація запитується з метою виконання замовлення, щоб зробити служби максимально зручними та корисними для Клієнта, та згідно до вимог відповідних правил.

Комнанія здійснює збір тільки тієї персональної інформації, яку Клієнт надає нам добровільно. Це дані, необхідні для забезпечення (і вдосконалення) наших послуг. Збору підлягають основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, адреса електронної пошти, контактний телефон, а також деяка вторинна інформація, наприклад, дані про підключення до мережі.

1. Під терміном "конфіденційна інформація Клієнта мається на увазі вся інформація, яку Компанія може отримати від Клієнта в зв'язку з використанням послуг, що надаються Компанією.

2. Відвідування сайту Компанії і використання його служб, а так само замовлення товару по телефону, має на увазі, що Клієнт приймає умову про те, що надання особистої інформації та використання її здійснюється відповідно до умов Угоди.

3. Компанія отримує особисту інформацію в наступних випадках:
а) при реєстрації Клієнта на сайті Компанії та створення облікового запису;
б) при заповненні форми замовлення послуг;
в) при використанні деяких інформаційних та сервісних служб Компанії;
г) при замовленні товару по телефону;
д) для оформлення доставки по Києву або Україні.

4. При реєстрації на сайті Компанії потрібно вказати деякі дані особистого характеру, які можуть знадобитися для відновлення доступу користувача до облікового запису в разі втрати пароля або інших причин.

5. Необхідна адреса електронної пошти (електронна пошта) потрібна для швидкого і безпечного зв'язку адміністрації сайту Компанії з Клієнтом. Дана інформація ніколи не буде використовуватися Компанією ні для яких інших цілей, окрім тих, які вказані в Угоді.

6. Не виключається можливість періодичної зв'язку з Клієнтом, але тільки з наміром запропонувати йому нову послугу, яка відноситься до сервісів і послуг, що надаються Компанією. У будь-якому випадку, якщо Клієнт не бажає отримувати інформацію, він може відмовитися від отримання уведовленій такого роду.

7. Сайт Компанії надає Кліенту можливість змінити свою персональну інформацію або персональні налаштування в свого облікового запису і в будь-який момент, без попереднього повідомлення адміністрації.

8. Доступ до особистої інформації (облікового запису) Клієнта  та / або його персональних налаштувань, захищений паролем, який може бути змінений в будь-який час і невідомий адміністрації Компанії.

9. Компанія не поширює, не продає, не здає в оренду і не торгує захищеної особистою інформацією з іншими особами для їх комерційних цілей. Компанія зобов'язується не розголошувати отриману особисту інформацію, отриману від Клієнта третім особам, крім наступних випадків:

а) Клієнт виявив бажання розкрити цю інформацію;
б) без розкриття інформації Клієнт не може скористатися бажаної послугою;
в) на вимогу українського або міжнародного законодавства і / або органів влади з дотриманням встановленої законом процедури.

10. Компанія використовує послуги третіх осіб для забезпечення виконання замовлення: а саме при оформленні доставки товару при замовленні через сайт або по телефону. Цим третім особам забороняється використовувати персональну впізнавану інформацію Клієнта для будь-яких інших цілей.

11. Сайт Компанії може записувати cookies на комп'ютер користувача.

12. Компанія має право вносити зміни в дану Угоду. Якщо відбуваються суттєві зміни, адміністрація зобов'язується повідомляти про них усім зареєстрованим Клієнтам.

Ми слідуємо загальновизнаним галузевим стандартом для захисту особистої інформації, наданої нам, як під час її передачі, як і для отримання. Однак ні спосіб передачі по мережі Інтернет, ні спосіб електронного зберігання не є 100% захищеним. Тому хоча ми докладаємо зусиль для використання прийнятих в комерції засобів захисту особистої інформації, ми не можемо гарантувати її абсолютного захисту.

Якщо виникнуть питання щодо даної угоди, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.