Сервис для аккумулятора в Киеве: диагностика, проверка, зарядка, восстановление. Бесплатная доставка
    Oil-Ok на Facebook     Oil-Ok на Instagram      
Багажник знаний    Контакты Доставка и оплата
Oil-Ok на Facebook     Oil-Ok на Instagram      
Багажник знаний
инфо
  
корзина
Недорогие АКБ |  40-54 Ач |  55-70 Ач |  70-90 Ач |  90-110 Ач |  Грузовые |  AGM гелевые |  Мотоциклетные  |  ЛодочныеЧого найбільше боїться автомобільний акумулятор

03.02.2017

чого боїться акумулятор взимкуПростоювання автомобіля взимку в пробках і тягнучках — це дуже серйозне випробування для акумулятора. Працююча автомобільна електроніка, акустика і оптика забирає більше струму, ніж виробляє генератор. Година такого випробування виснажує акумулятор досить сильно, так що іноді енергії на запуск двигуна може і не вистачити (для підзарядки потрібно не менше півгодини їзди). Тому рекомендуємо в морози заряджати акумулятор додатково — зарядним пристроєм для акумуляторів.

Як відомо, акумулятор зношується в процесі служби і через кілька років виходить з ладу. Відбувається таке внаслідок корозії пластин, збіднення їхнього активного покриття та виснаження електроліту. Пошкодження відбуваються зазвичай влітку через підвищену температуру, а взимку вони проявляють себе. У середньому термін служби батареї становить близько чотирьох років, хоча все залежить від режиму експлуатації.

Після високої температури та електричного перевантаження - вібрація основна причина зносу батарей. Механізм цього впливу простий: будь-яка вібрація поступово струшує намазку з пластин (особливо, якщо батарея розряджена — цей процес пришвидшується в рази) . Слідкуйте, щоб акумулятор був міцно закріплений.

Якщо ваш акумулятор поводить себе підозріло,  не поспішайте його здавати на утилізацію. Спробуйте зарядити свій акумулятор, а також обов‘язково перевірте справність роботи стартера і генератора. Статистика свідчить, що більшість автомобільних акумуляторів, які вважалися несправними, були просто-напросто розряджені. 


Уважаемые посетители сайта! При желании, Вы можете оставить свой комментарий. Сообщения которые не относятся к теме статьи, оскорбительного или угрожающего характера, призывающие и/или расжигающие межнациональную вражду, реклама/spam - удаляются модератором.captcha