Сервис для аккумулятора в Киеве: диагностика, проверка, зарядка, восстановление. Бесплатная доставка
    Oil-Ok на Facebook     Oil-Ok на Instagram      
Багажник знаний    Контакты Доставка и оплата
Oil-Ok на Facebook     Oil-Ok на Instagram      
Багажник знаний
инфо
  
корзина
Недорогие АКБ |  40-54 Ач |  55-70 Ач |  70-90 Ач |  90-110 Ач |  Грузовые |  AGM гелевые |  Мотоциклетные  |  ЛодочныеВ Україні розпочнеться масштабне стеження за водіями

26.11.2018

Фіксація правопорушень на українських дорогахЗовсім скоро влада має урегулювати технічну сторону питання щодо впровадження автоматичної фіксації правопорушень на українських дорогах. Відповідне рішення прийняв Кабінет міністрів України. Про це повідомляє today.ua.

Кабмін вніс зміни до закону України «Про стандартизацію», згідно з якими, з 17 грудня 2018 року в Україні буде дозволена автоматична автофіксація на ведення стеження за водіями.

«У цей день набуває чинності новий держстандарт, що висуває вимоги до приладів фіксації порушень ПДР… і не тільки швидкості!!! Це означає, що в будь-який момент і в будь-якому місці ви зможете піддатися контролю з боку поліції», — пише на своїй сторінці у Facebook Володимир Караваєв.

За словами експерта, нововведення дозволять проводити відео- та фотозйомку, але сама процедура отримання «листів щастя» поки не відома.

Юрист Вадим Володарський розповів, що процедура накладання штрафів на порушника з фото або відео, зробленими камерою фіксації, поки не відпрацьована і може швидко припинитися. Справа в тому, що в існуючий закон закладений принцип покарання не порушника, а власника.

"Підставою для будь-якої юридичної відповідальності, в тому числі і адміністративної, може бути лише вчинення конкретною особою конкретного протиправного діяння. Крім того, Конституційний Суд послався на презумпцію невинності та на принцип правової визначеності. Це рішення є обов’язковим для виконання. Таким чином, будь-яка постанова, винесена щодо власника ТЗ, а не безпосередньо порушника, може бути оскаржена в судовому порядку, з посиланням на це рішення. Думаю, що, якщо автовласники будуть активно це робити, практика «листів щастя» буде швидко заблокована судовими рішеннями», — зазначає юрист.


Уважаемые посетители сайта! При желании, Вы можете оставить свой комментарий. Сообщения которые не относятся к теме статьи, оскорбительного или угрожающего характера, призывающие и/или расжигающие межнациональную вражду, реклама/spam - удаляются модератором.captcha