Сервис для аккумулятора в Киеве: диагностика, проверка, зарядка, восстановление. Бесплатная доставка
    Oil-Ok на Facebook     Oil-Ok на Instagram      
Багажник знаний    Контакты Доставка и оплата
Oil-Ok на Facebook     Oil-Ok на Instagram      
Багажник знаний
инфо
  
корзина
Недорогие АКБ |  40-54 Ач |  55-70 Ач |  70-90 Ач |  90-110 Ач |  Грузовые |  AGM гелевые |  Мотоциклетные  |  ЛодочныеФранцузький бренд моторних мастил Motul зі 160-річною історією

11.08.2016

Motul (вимовляється Мотюль) — французька компанія, що займається виробництвом та продажем мастильних матеріалів для двигунів транспортних засобів та промисловості.

Історія компанії починається з 1853 року, коли у Нью-Йорку компанія «Swan&Finch Oil Co.» зайнялась постачанням мастила на риб'ячому жирі для кораблів і залізничного транспорту з паровими двигунами.

У 1932 році була заснована фірма «Supra Penn» - французька філія.

Відзначимо 1953 рік в історії компанії, коли почався випуск першої всесезонної оливи Motul Century.

Motul Century
У 1957 власники французької Supra Penn викупили компанію та бренд Motul та відкрили завод з виробництва мастил біля Парижу. З цього моменту всі мастила виробляються виключно у Франції.

Motul
Зараз ця знана у світі компанія співпрацює з великими автобудівниками: John Deer, Caterpillar, Renault, Citroën та Chrysler. Також Motul виробляє популярні мастила для двотактних двигунів.

Найбільші досягення французської компаніїї у світі спорту. Motul має досвід в якості офіційного постачальника оливи та мастил для багатьох гоночних команд і сприяє подальшому технологічному розвитку в автоспорті. Дивіться офіційний канал Motul на You Tube.

Motul motor oil
Підприємство Мотюль не є виробництвом повного циклу, як Shell або ExxonMobil, від видобутку нафти до перероблення її в оливи.
Motul - це сучасний завод-блендер, на якому відбувається процес змішування базових олив і добавок, за рахунок чого створюются певні сорти мастил. Інша частина виробництва - це розлив продукції на конвеєрі в каністри різної ємності. 

Завод Motul на карті Google map


Уважаемые посетители сайта! При желании, Вы можете оставить свой комментарий. Сообщения которые не относятся к теме статьи, оскорбительного или угрожающего характера, призывающие и/или расжигающие межнациональную вражду, реклама/spam - удаляются модератором.captcha