Сервис для аккумулятора в Киеве: диагностика, проверка, зарядка, восстановление. Бесплатная доставка
    Oil-Ok на Facebook     Oil-Ok на Instagram      
Багажник знаний    Контакты Доставка и оплата
Oil-Ok на Facebook     Oil-Ok на Instagram      
Багажник знаний
инфо
  
корзина
Недорогие АКБ |  40-54 Ач |  55-70 Ач |  70-90 Ач |  90-110 Ач |  Грузовые |  AGM гелевые |  Мотоциклетные  |  ЛодочныеМоторна олива: найпоширені міфи

05.09.2016

Коментар від інженера Боба Орлі, який займається в компанії GM паливно-мастильними матеріалами.

Протягом багатьох років спостерігається надлишок міфів про моторні оливи. Ось деякі найпоширеніші з них.

Олива з Пенсільванії.
У 1859 році, першим комерційно успішною стала олива, видобувана з нафтової свердловини в Тітусвіллі, штат Пенсільванія.Pennsylvania oils Міф з'явився ще до Другої світової війни, стверджуючи, що хороші оливи можуть бути тільки з нафти Пенсільванії . У той час справді існувала лише технологія мінімального рафінування сирої нафти і дійсно в Пенсільванії робили краще моторне масло ніж де. Сьогодні, з сучасними методами переробки, практично з будь-якого сорту нафти можливо зробити хорошу моторну оливу.

Міф про миючі здібності оливи.
Наступний міф: "сучасні миючі присадки моторних олив погані для старих двигунів". Дивно, але є ще люди, які вважають, що вони повинні використовувати старі оливи без миючих присадок в своїх старих авто.

Міф про синтетичну оливу.
Існує міф, що провести обкатку нового двигуна неможливо з синтетичною оливою.

Міф про API SM/SN оливи.
Останній міф: "SM/SN моторні оливи, як би погані для старих типів двигунів, тому що кількість протизношувальних присадок ZDDP в них скорочена".

API SNПротягом 60 років, ZDDP використивовували в якості добавки в моторні оливи для захисту від зносу та окислення. Вперше ZDDP був доданий для зменшення корозії підшипників. Це був недорогий і ефективний антиоксидант.

Проте, фосфор є отрутою для сучасних каталізаторів вихлопних газів. Тому кількість цієї присадки було скорочено в моторних оливах за останні 10-15 років. Натомість впроваджені сучасні беззольні антиоксиданти, які не містять фосфору. Аргумент міфу в тому, що SM/SN мастила працюють відмінно в сучасних бензинових двигунах обладнаних роликовими розподільними валами, але вони приведуть до катастрофічного зносу в старіших двигунах з плоским штовхачем розподільниого валу.

Насправді факти говорять про інше. Оливи і присадки API SM/SN не шкодять старим двигунам і ніяких проблем інженерами не було виявлено.

До відома скептиків, специфікація API SM/SN містить два випробування зносу клапанного механізму. Випробування проводять на сучасних моторах і на двигунах конструкцій 90-х років.


Уважаемые посетители сайта! При желании, Вы можете оставить свой комментарий. Сообщения которые не относятся к теме статьи, оскорбительного или угрожающего характера, призывающие и/или расжигающие межнациональную вражду, реклама/spam - удаляются модератором.captcha